VESELĪGI PAVADĪTS LAIKS

Pārgājieni, ekspedīcijas, laivu un velo braucieni

Stopēšanas maratons "Piedzīvojumu meklētājs 2013" 3./4.augustā

Aktīvā tūrisma portāls Pargajieni.lv izsludina pieteikšanos Stopēšanas maratonam “Piedzīvojumu meklētājs 2013”, kas norisināsies šajā nedēļas nogalē – 3. un 4. augustā.


Maratonam šis ir jubilejas gads – piektais.


Šogad atkal būs iespēja piedalīties individuāli un komandās pa pāriem.

Arī šogad būs divas klases ar atšķirīgiem maršrutiem.


Ikdienas stopētāju klase būs pa maršrutu Rīga – Tukums – Saldus – Aizpute – Liepāja – Jūrmalciems.


Profesionāļu klase šogad būs arī pa Lietuvu pa maršrutu Rīga – Jelgava – Šauļi – Palanga – Škodas – Priekule – Liepāja – Jūrmalciems.


Katrā klasē apbalvosim uzvarētājus un piešķirsim arī balviņas.


Šogad atklāšanas pasākums un starts tiek rīkots sadarbībā ar VAS “Latvijas Dzelzceļš” Latvijas dzelzceļa vēstures muzeju Rīgā, Uzvaras bulvārī 2A. 9:00 sāksies reģistrācija maratonam, 9:45 būs instruktāža, bet 10:00 tiks dots starts. Kā orientieris kalpos muzeja teritorijā esošais zaļais elektrovilciens.


Šogad par balvām un kontrolpunktiem rūpēsies arī Tukuma un Jelgavas tūrisma informācijas centri.


Finiša vieta šogad būs Liepājas apkārtnē. Nīcas novadā Jūrmalciemā kempingā “Jūrmalciema Klajumi”.


Dalības maksa (ziedojums): šogad ir Ls 3 no cilvēka.


Dalības maksa tiks izlietota telts vietas īrei (teltis un cits inventārs gan jāņem līdzi pašiem) un vakariņu galdam. Tradicionāli sagaidīsim ar dažādiem gardumiem, arbūzu, dzērieniem un uzkodām. Finiša vietā nākošajā rītā būs futbola mačs, volejbola mačs starp komandām un dosimies ekskursijā pa Jūrmalciemu un uz vietējo muzeju.


Par pieteikšanos:

sūtīt uz e-pastu  janis@pargajieni.lv komandas nosaukumu, dalībnieku vārdus un uzvārdus, dzimšanas datus (vienīgais obligātais kritērijs ir pilni 18 gadi), pilsētu vai novadu no kurienes ir dalībnieks, komandas nosaukumu un abu dalībnieku e-pasta adreses un tālruņa numurus.


Līdzi ņemamās lietas šogad: telts, guļammaiss un cits inventārs un apģērbs pēc pašu ieskatiem. OBLIGĀTI – pildspalva, uzlādēts telefons, fotoaparāts vai kāda cita ierīce ar foto funkciju, visas iespējamās apkārtnes kartes konkrētajam maršrutam (daudzums un veidi pēc pašu ieskatiem), pase vai ID karte ( jo īpaši profesionāļu klases dalībniekiem).


Pieteikšanās maratonam līdz 2. augusta plkst. 17:00.


Plašāku info varat iegūt rakstot uz e-pastu  janis@pargajieni.lv vai zvanot uz 26980327.


12.01.14

Komentāri

Pievienot komentāru

Vēl nav neviena komentāra