VESELĪGI PAVADĪTS LAIKS

Pārgājieni, ekspedīcijas, laivu un velo braucieni

Pargajieni.lv kalendārs 2020. gada maijā


Aktīvā tūrisma portāls Pargajieni.lv atsāk pārgājienu organizēšanu. Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtas situāciju, pašlaik tās būs nelielas grupas ar obligātu pieteikšanos, kontaktu norādīšanu un pastiprinātu drošības pasākumu ievērošanu atbilstoši tām norādēm un rekomendācijām, kādas mums sniedza Slimību profilakses un kontroles centrs.


16. maijs Lielā talka Mangaļsalā


23. maijs Pārgājiens Carnikava – Garciems – Carnikava


30. maijs Garkalnes bunkuri


Pasākumu apraksti tiks publicēti tuvākajās dienās.


Mazliet vairāk par noteikumiem un rekomendācijām šajā laikā:


  1. Dalība pārgājienā tikai iepriekš piesakoties pa tālruni vai e-pastu sūtot SMS vai vēstuli ar savu un citu līdzi ņemto dalībnieku vārdiem, uzvārdiem un tālruņa numuriem. Šī informācija būs ļoti nepieciešama tieši Slimību profilakses un kontroles centram, ja kāds no dalībniekiem būs apslimis un būs nepieciešams pārbaudīt kontaktpersonas. Par aktuālo vietu skaitu un to, vai vēl ir iespējams pieteikts, informācija tiks publicēta mūsu facebook profilā.
  2. Obligāta roku dezinfekcija pirms pārgājiena sākuma. Iespēju dezinficēt rokas mēs nodrošināsim gan tādēļ, ka gribam būt atbildīgi, gan tādēļ, ka tā arī ir prasība visiem pasākumu organizētājiem.
  3. Obligāti ievērosim 2 metru distanci. Protams, ka pārgājienā ne vienmēr tas ir iespējams, bet būsim atbildīgi un centīsimies darīt tā kā ir pareizi un tā, lai mēs neviens nesaslimtu.
  4. Seju masku valkāšana nav obligāta, bet mēs noteikti būsim priecīgi par to, ka tās valkāsiet un labprāt uzzināsim katra paša stāstu, pieredzi un varbūt pat labākās vietas, kur visu šo inventāru var sarūpēt.
  5. Pārgājienos tuprināsim tradīciju un uztaisīsim dažas kopbildes, kuras publicēt mūsu facebook lapā. Tā kā šī brīža datu aizsardzības prasības pieprasa par to informēt, tad tā arī darām un informējam visus dalībniekus, ka pasākuma laikā var notikt filmēšana un fotografēšana. Protams, ja kāds nevēlas būt iekļauts kopbildē vai ļoti, ļoti nevelas būt arī citās bildēs, tad lūgums par to iepriekš pabrīdināt, lai varam pacensties iekadrēt visu tā, lai jūs tur nebūtu redzami vai vismaz jūsu sejas nebūtu redzamas.
  6. Turpināsim būt atbildīgi un darīsim visu, lai pārgājienu sezona varētu atsākties ar pilnu jaudu, bet slimība ātrāk pazustu no mūsu dzīves. Kā nesen teica kāds labs cilvēks – došanās svaigā gaisā šobrīd pat būtu rekomendējama un vēlama, lai sabiedrības veselība uzlabotos.

Ja vēlaties rīkot dzimšanas dienas vai vārda dienas pārgājienu savai ģimenei, draugu lokam vai arī nelielu uzņēmuma pasākumu ,tad ievērojot šī brīža nosacījumus mēs to visu droši varam darīt un Pargajieni.lv komanda noteikti palīdzēs ar to.


Un… Mums drīzumā būs vēl kāds ilgi gaidīts notikums un jaunums, par ko ceram pavēstīt jau tuvāko divu mēnešu laikā. Mums beidzot būs sava bāzes vieta, nometņu vieta, īsts Pargajieni.lv kempings. Sākumā vēl mazs un tikai kā telšu placis un piknika vieta, bet ar lielām cerībām nākotnē to visu paplašināt. Daži zina, kāds varbūt nojauš, bet kamēr vēl neesam tur tikuši iekšā ar cirvi, zāģi, lāpstu un čaklajām rokām, tikmēr vēl mazliet jāpaciešas.


Saziņa ar mums kā līdz šim:


e-pasts: janis@pargajieni.lv


tālrunis: 26980327.


Uz tikšanos Lielajā talkā Mangaļsalā un pārgājienos tepat netālu!


09.05.20

Komentāri

Pievienot komentāru

Vēl nav neviena komentāra