VESELĪGI PAVADĪTS LAIKS

Pārgājieni, ekspedīcijas, laivu un velo braucieni

06

FEB

Pārgājiens "Ogres Zilie kalni" 6. februārī

11:30 06.02 - 17:00 06.03

Ogres dzelzceļa stacija - Ogres dzelzceļa stacija

8 euro individuālajiem dalībniekiem;

6 euro, ja ierodas vismaz divatā;

5 EUR uzrādot ISIC karti;

2 euro skolēniem (vai 1,00 EUR uzrādot ISIC karti);

Bez maksas pirmsskolas vecuma bērniem pieaugušo pavadībā.

7 / 20

Aktīvā tūrisma centrs Pargajieni.lv piedāvā doties izzinošā pārgājienā pa Ogres apkārtni 6. februārī.

Tikšanās paredzēta ap plkst. 11:30 Ogres dzelzceļa stacijā, kad būs pienācis vilciens no Rīgas. Ar šo vietu arī sāksim mūsu pārgājiena izzinošo pusi. Šeit uzzināsim interesantus faktus par Ogres pilsētu, Ogres dzelzceļa staciju un Rīgas – Dinaburgas dzelzceļa līnijas vēsturi.

Pēc nelielas pilsētas centra un Brīvības ielas vēsturisko namu iepazīšanas dosimies uz Ogres Zilajiem kalniem, kur varēsim baudīt apkaimes dabu.

Ogres Zilajos kalnos galvenais objekts būs skatu tornis, kurš pašlaik ir viens no augstākajiem skatu torņiem Latvijā.

Pēc apkārtnes iepazīšanas no augšas dosimies uz Ikšķiles pusi. Pa ceļam apskatīsim kādreizējo Dubkalnu karjeru, kur tagad ir izveidojusies skaista ūdenskrātuve. Pie tās sarīkosim piknika pauzi. Šajā apkārtnē vairākās vietās arī saglabājušies kara laika ierakumi.

Atceļā dosimies uz Daugavas krastu. Pastaigāsim pa promenādi, kas izveidota uz Ogres salas un apskatīsim veco un jauno Ogres upes ieteku Daugavā. Noslēgumā apskatīsim nesen izbūvēto straumvirzi, atjaunoto dambi un pa gājēju tiltu pār Ogres upi atgriezīsimies stacijā. 

Finišs Ogres dzelzceļa stacijā plānots ap plkst. 17:00. 

Pārgājiena laikā līdzi jāņem laikapstākļiem atbilstošu apģērbu un apavus, ēdienu un dzērienu piknika pauzei. Pārgājiena laikā plānots noiet apmēram 17 kilometrus. 

Pieteikšanās pa tālruni 26980327, zvanot un nosaucot savu vārdu, dalībnieku skaitu un tālruņa numuru. Lūdzu, izlasiet zemāk redzamos noteikumus pirms pieteikšanās:

1) Pārgājienā var piedalīties:

Personas ar sadarbspējīgu vakcinācijas sertifikātu

Personas ar sadarbspējīgu pārslimošanas sertifikātu

bērns no 12 g.v., kas uzrāda testēšanas sertifikātu vai laboratorijas izziņu par pēdējo 72h laikā veiktu negatīvu skrīninga testu (der arī skolā veiktais tests);

bērni līdz 12 g.v. bez testa un/vai sertifikāta.

Pirms pārgājiena tiks veikta sertifikātu skenēšana, tādēļ neaizmirstiet savus sertifikātu QR kodus un personu apliecinošus dokumentus.

2) Maskas vēlams lietot pulcēšanās brīžos. Maskas varat nelietot, ja ievērojat distanci un nedrūzmējaties.

3) Nodrošināsim ar roku dezinfekcijas līdzekļiem.

4) Norēķini vēlami bezskaidras naudas veidā. Pārgājiena laikā būs iespēja maksāt ar bankas karti.

5) Dalībnieku saraksts ar vārdiem, uzvārdiem un tālruņa numuriem tiks glabāts 30 dienas. Saslimšanas gadījumā dati tiks nodoti Slimību profilakses un kontroles centram epidemioloģiskās izmeklēšanas veikšanai.

6) Ja pirms pārgājiena jūtat slimības simptomus vai nejūtaties labi, tad ļoti lūdzam par to informēt un pārgājienā nepiedalīties, lai saudzētu savu un pārējo dalībnieku veselību.

Lai veselība turas un uz tikšanos!

Komentāri

Pievienot komentāru

Vēl nav neviena komentāra