VESELĪGI PAVADĪTS LAIKS

Pārgājieni, ekspedīcijas, laivu un velo braucieni

Stopēšanas maratons "Piedzīvojumu meklētājs 2015" 1. un 2. augustā

Aktīvā tūrisma portāls Pargajieni.lv jau septīto gadu organizē stopēšanas maratonu “Piedzīvojumu meklētājs 2015″. Šogad maratons notiks 1. un 2. augustā.


Šī gada maršruts būs šāds:


Rīga – Ērgļi – Madona – Lubāna – Gulbene – Papardes stacija.


Lai piedalītos pasākumā jāievēro šādi noteikumi:


1) sasniegti vismaz 18 gadi (pilngadība)


2) nelietojam alkoholu un citas vielas sacensību laikā


3) pildspalva; fotoaparāts vai telefons ar fotoaparāta funkciju; uzlādēts telefons (finišā nevarēs uzlādēt, tādēļ jābūt taupīgiem); visas iespējamās kartes, lai var orientēties pilsētās un brauciena laikā;


4) dalības maksa 7 eiro no cilvēka (dalības maksā iekļauta telšu vieta, ugunskura vieta un malka, ēdiens un dzeramais finiša vietā, viss nepieciešamais ceļojumam (dalībnieku kartes, uzdevumu lapas uc). Dalības maksa būs jāmaksā skaidrā naudā reģistrējoties maratonam.


5) piedalīties var individuāli vai divatā.


Maratona laikā izmantojot tikai nostopētas automašīnas ,zirgu pajūgus vai citus transportlīdzekļus vai ejot kājām jānokļūst līdz maršrutā paredzētajām apdzīvotajām vietām, jāatrod kontrolpunkts, jāizpilda uzdevums un jāstopē uz nākošo vietu. Uzvarējusi būs tie, kuri finišēs pirmie un būs izpildījuši visus uzdevumus un visu korekti atzīmējuši savās dalībnieku lapās.


Stopēšanas maratona mērķis ir popularizēt stopēšanas kultūru kā videi draudzīgu un lētu ceļošanas veidu, izglītot sabiedrību, informēt par drošības noteikumiem stopējot un stopēšanas likumiem.


Šī gada pasākuma plāns:


1. augustā


Starts Latvijas Zinātņu akadēmijas 15. stāvā Rīgā, Akadēmijas laukumā 1.


9:00 reģistrācija


9:45 uzrunas, intervijas, drošības noteikumi


10:00 starta došana un ceļošana līdz pat finišam


Finišs Alūksnes novadā Gulbenes – Alūksnes šaursliežu dzelzceļa Papardes stacijā.


2. augustā


Sportiskas aktivitātes un došanās mājup stopējot vai ar bānīti uz Alūksni.


Pieteikšanās pa e-pastu janis@pargajieni.lv norādot dalībnieku vārdus, uzvārdus, komandas nosaukumu (ja stopējat divatā), pilsētas vai novadi, kurus pārstāv katrs dalībnieks, tālruņa numuri un e-pasts, uz kuru sūtīt informāciju par maratonu. Jautājumu gadījumā var zvanīt Jānim pa tālruni 26980327.


Šogad stopēšanas maratonu atbalsta Latvijas Zinātņu akadēmija un SIA “Gulbenes – Alūksnes bānītis”, IK “Digital Team”. Informatīvais atbalstītājs – E-avize.lv.


30.06.15

Komentāri

Pievienot komentāru

Vēl nav neviena komentāra