Pargajieni.lv aktualitātes

Rudens ir pienācis, pandēmijas otrais vilnis tuvojas, bet svaigs gaiss nevienam par sliktu nav nācis, tādēļ savu darbību aktīvi turpinām un mums ir vairāki jaunumi, ko pavēstīt.

  1. Skolēnu ekskursijas notiek pilnā sparā. Šogad jauns piedāvājums nav taisīts, balstamies uz veco piedāvājumu, bet pārsvarā organizējam pārgājienus dažāda vecuma skolēniem un vedam viņus svaigā gaisā, lai mazāk jāsēž autobusā un sasmakušās telpās. Ja arī Tev ir skolas vecuma bērni vai esi klases audzinātājs, tad zini, ka vislabākos pārgājienus un ekskursijas atradīsi zvanot uz 26980327 vai rakstot uz [email protected]
  2. Darba kolektīvi tik aktīvi kā nekad. Visi grib savus kolēģus beidzot satikt, priekšnieki novērtē pandēmijas laikā paveikto un komandējumu vietā naudu tērē šeit pat Latvijā. Ja esi uzņēmuma vadītājs vai arī Tev priekšnieks ir uzdevis par pienākumu organizēt darba pasākumu, tad vispirms zvani uz 26980327 vai raksti uz [email protected] un mēs noteikti varēsim vienoties par kaut ko ļoti izzinošu, izklaidējošu un saliedējošu.
  3. Ja plāno dzimšanas vai vārda dienas ballīti sev vai saviem tuvākajiem, tostarp bērniem, tad zini, ka aizvien populārāk kļūst doties ārā svaigā gaisā kopā ar saviem draugiem vai sava bērna draugiem. Dzimšanas dienas pārgājiens ar kūku, šampānieti un skaistu ainavu fonā ir kas neaizmirstams un pavisam noteikti citādāks kā ierasts. Piemēram, kādā tumšā pazemes ejā, saules pielietā meža pļavā vai sniegputenī pludmalē. Zvani uz 26980327 vai raksti uz [email protected]
  4. Ja nedēļas nogalē gribi doties pārgājienā, bet nav ar ko vai nezini, kur, tad dodies kādā no mūsu pārgājieniem sestdienās vai svētdienās. Dalības maksa simboliska, sajūtas brīnišķīgas, kompānija interesanta un jauni skati, fakti un emocijas garantētas. Tuvāko pārgājienu kalendārs šeit:

10. oktobris “Carnikava – Ādaži”

25. oktobris “No Piņķiem līdz Lāčiem”

31. oktobris “Lāpu pārgājiens pa Mangaļsalas bunkuriem”

15. novembris “Dzelzsrūdu un papīru Staicelē meklējot”

29. novembris “Kolka ziemā”

13. decembris “Saulriets Daugavgrīvā”

20. decembris “Cēsis ziemā”

3. janvāris “Ērgļi”

Vairāk info par katru no maršrutiem publicēsim tuvākajā laikā. Droši zvaniet uz 26980327 vai rakstiet uz [email protected] un mēs noteikti vienosimies par pārgājienu vai ekskursiju vai kādu citu aktivitāti.


Posted in Citi jaunumi